У російському таганрозі партизанський рух “АТЕШ” здійснив успішну диверсію на електропідстанції, що живила оборонне підприємство “Атлант-Аеро”.
Про це повідомляє УНН.
Деталі операції та наслідки для ворога:
За даними руху “АТЕШ”, завод був задіяний у повному циклі виробництва ударно-розвідувальних безпілотників “Молния”, виготовленні комплектуючих для важких дронів “Оріон”, а також створенні систем управління для FPV-дронів, які окупаційні війська використовують у війні проти України.
Внаслідок пошкодження підстанції виробничий процес на підприємстві було повністю паралізовано:
-
Сталася аварійна зупинка технологічних ліній.
-
Зірвано поточний цикл складання та фінальних випробувань безпілотних систем.
Ця диверсія є черговим свідченням того, що тил агресора стає дедалі вразливішим до дій українського підпілля, а стратегічні об’єкти воєнного комплексу владіміра путіна не захищені від точкових ударів.
